21°C
Rize HAVA DURUMU21°C Kuvvetli Sağanak
İLETİŞİM telefon numarası
SON DUYURULAR

Güncel

Çayeli Lisesi Mezunları Derneği

Dernek Başkanımızın Mesajı

- +

hasanalimahrebel

Çayeli Lisesi Mezunları olarak, derneğimizin kısa, orta ve uzun vadeli planlarını yapılandırmak, bunun yanında kurumsal bir hüvviyete bürünmesini kolaylaştıracak gerekli altyapı çalışmalarını tamamlamak için bu görevi üstlendik. Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarıma ve bize güvenoyu veren mezunlarımıza teşekkür ederim.

Hatırlatmakta fayda var, Derneğimiz, Çayeli Lisesi/Vakıfbank Çayeli Lisesi ve Çayeli Ortaokulu / Yamantürk Çayeli İlköğretim Okulu / Çayeli Merkez Atatürk İlköğretim Okulu’ndan mezun olmuş, bu okullarda eğitim görmüş kişiler ile değişik zamanlarda bu okullarda öğretmenlik yapmış veya halen yapmakta olan değerli öğretmenlerimizi kapsamaktadır.

Mezunlarımıza ve öğretmenlerimize yönelik geliştireceğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile birlikte derneğimizin kurumsal hafızasını güçlendirmeyi hedefliyoruz. Seçimin akabinde yönetim kurulumuzun üyeleri arasında görev bölümü yaparak komisyon çalışmalarını başlattık. En kısa sürede bu çalışmaları detaylandıracak alt komisyonları kurup, başta Lise Müdürümüz ve geçmiş dönemde yöneticilik yapmış öğretmenlerimizle bir araya gelip, Çayeli Lisesi Müzesi’ni hayata geçirmeyi planlıyoruz.

1. Arşiv Komisyonu (Evrak)
2. Web Komisyonu
3. Mezun ve Öğretmen Arşivi Komisyonu
4. Çayeli Lisesi Mezunları Derneği Dergisi Komisyonu
5. Büyük Buluşma (Yemek) Komisyonu
6. İhtisas Kulüpleri Komisyonu
7. Çayeli Lisesi ve STK Komisyonu
8. Sponsor Komisyonu
9. Yılın En İyileri Ödül Komisyonu

Komisyonlarımızın hızlı bir şekilde sonuç almasını sağlamak için mezunlarımızın ve öğretmenlerimizin desteğini bekliyoruz. www.cayelilisesi.com ve www.facebook.com/cayelilisesi  adreslerini lütfen takip ediniz. Müzemizde sergilenmesini istediğiniz evraklarla alakalı lütfen sitemiz aracılığıyla bizleri bilgilendiriniz.

Çayeli Lisesi Mezunları Derneği , kurulduğu 2007 yılından bu yana, seçilmiş dinamik Yönetim Kurulu kadrolarıyla ses getiren organizasyonlara imza atmıştır. Gücümüzü ve etkinlik alanımızı en doğru şekilde yansıtabileceğimiz bilinçli bir sivil toplum kuruluşu, geçmişin tecrübesini geleceğine yatıran, kuracağı köprülerle kuşakları yakınlaştıran bir misyonu hayata geçirecektir.

Hasan Ali Mahrebel
İnş.Y.Müh.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.